Forums Concursuri cu premii Cel mai votat proiect in perioada de implementare

Tagged: ,

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • #5466
      delacote
      Keymaster

      CONCURS – Cel mai votat proiect în perioada de implementare
      Acest concurs se adresează celor 10 echipe câştigătoare în concursul Îmi pasă, mă implic!

      Aşa cum vă spuneam, azi vă anunţăm şi premiul pentru cel mai votat proiect în perioada de implementare.
      Am prelungit perioada de votare pana pe 31 ian. Pe 2 februarie, cand plecăm în tabără, vom sti ce proiect a primit cele mai multe voturi.
      Pentru validarea echipei câştigătoare mai e nevoie să fie îndeplinite şi următoarele cerinţe:
      1. proiectul să îşi atingă obiectivele şi rezultatele propuse;
      2. să postati minim 3 comentarii pe site, în dreptul proiectului vostru, cu noutăţi si veşti din timpul implementării activităţilor;
      3. toţi cei 6 membri ai echipei să fie înscrişi ca utilizatori pe forum;

      Am uitat ceva?
      A…să anunţ premiul:
      Toţi cei 6 membri din echipa proiectului cu cele mai multe voturi vor primi câte un desktop PC. Premiul va fi acordat după ce ne întoarcem din tabără.
      Succes!

      Mulţumim SC Levi 9 Global Sorcing Balkan SRL şi SC Yonder SRL pentru donaţia făcută.
      null

    • #5508
      delacote
      Keymaster

      SC Levi 9 Global Sorcing Balkan SRL şi SC Yonder SRL a donat 10 calculatoare?!

    • #5516
      delacote
      Keymaster

      Da, Galka, asa e, au donat 10 calculatoare. Cu tot cu tastaturi si mouse-uri. Ce spui de asta?

    • #5565
      delacote
      Keymaster

      mie imi place mult ideia nu va imaginati ce motivatie este pentru echipa mea 😀

    • #5777
      delacote
      Keymaster

      Intradevar e o motivatie buna, cu toate ca ar fi mai placut daca era surpriza-secret pina in februarie 🙂

    • #5803
      delacote
      Keymaster

      si daca se spunea din timp…mie Mariana mia zis de cvoturi acum o saptamina…((((

    • #5846
      delacote
      Keymaster

      Johnny, eu am anuntat pe fb, pe grup de pe 7 nov. A fost o postare care a stat fixata o perioada buna. Pe atunci nu stiam ce premii vom avea 🙂
      Dar, nu e tarziu nici acum. Trebuie doar sa va mobilizati toti membrii echipei. Asta daca va doriti. Succes!

    • #5851
      delacote
      Keymaster

      deam am inceput sa ne mobilizam :d

    • #5880
      delacote
      Keymaster

      Nu uitati ca sunteti 6 membri in echipa. Puteti sa va distribuiti rolurile:
      cineva urmareste postarile pe grup, cineva pe forum, cineva posteaza comentarii pe site sau raspunde la comentariile primite… sub proiectul vostru.

      De asemenea, fiecare dintre voi poate sa activeze reteaua de relatii pentru a aduna voturi.

      Acest premiu pentru cel mai votat proiect este, intr-un fel si un premiu pentru munca in echipa

      Succes!

    • #6748
      delacote
      Keymaster

      multumime vom incerca sa facem fata

      • #7234
        delacote
        Keymaster

        De facut fata poate face fata orcine doar daca liderul stie sa isi imparta rolurile! Mult succes!

    • #7265
      delacote
      Keymaster

      Sigur, avem un lider bun!

    • #7644
      delacote
      Keymaster

      Un concurs care s-a incheiat cu doua echipe castigatoare la premiul pentru competitivitate, tenacitate, perseverenta si mobilizarea resurselor. Ne-a placut cand ati spus ca ati descoperit ca aveti mai multi prieteni si sustinatori decat v-ati imaginat la inceput. Sa nu uitati aceasta lectie si sa va amintiti de ea in viitor.

      Felicitari The Changers! Ati strans multe voturi pentru proiectul vostru Fiintele umane nu au pret .

      Felicitari merita si echipa Sunt un om liber care a demonstrat aceeasi tenacitate pana la final.

      • This reply was modified 9 years, 2 months ago by delacote.
    • #8622
      delacote
      Keymaster

      Mdaa cum imi amintesc …atitea emotii, atitea straduinta depusa…

Viewing 12 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.